Purencool (5.0.0-beta6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Domain
ka: დომენი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
