Purencool (5.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: page
ur: صفحہ

en: Articles
ur: مضامین

en: On
ur: آن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Text
ur: متن

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Published
ur: شائع شدہ
