Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Node
ar: العقدة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Menus
ar: القوائم

en: About
ar: حول
