Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Node
ast: Noyu
