Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Node
cs: Uzly

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Menus
cs: Menu

en: About
cs: Popis

en: Entity Type
cs: Typ entity
