Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Node
cy: Nod

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
