Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Node
gl: Nodo

en: Exclude
gl: Excluír

en: Menus
gl: Menús

en: About
gl: Información
