Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Node
hu: Tartalom

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Menus
hu: Menük

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: About
hu: Leírás

en: URL Prefix
hu: URL-előtag

en: Custom Path
hu: Egyedi elérési út

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme

en: Entity Type
hu: Entitástípus
