Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Menus
hy: Մենյուներ
