Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Menus
id: Menu

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia

en: About
id: Tentang
