Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Node
ja: ノード

en: Exclude
ja: 除外

en: Menus
ja: メニュー

en: About
ja: アバウト
