Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Node
ku: گرێ

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: About
ku: دەربارە
