Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Node
lt: Mazgas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Menus
lt: Meniu

en: About
lt: Apie
