Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Menus
nn: Menyar
