Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Node
oc: Nosèl

en: Exclude
oc: Exclure

en: Menus
oc: Menús

en: About
oc: A prepaus
