Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Node
ro: Nod

en: Menus
ro: Meniuri

en: About
ro: Despre

en: Client Id
ro: ID Client
