Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: Menus
sl: Meniji

en: About
sl: O modulu
