Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione
