Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Node
sv: Nod

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Menus
sv: Menyer

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: About
sv: Om

en: Login URL
sv: Inloggningslänk

en: API URL
sv: URL för API
