Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: About
te: గురించి
