Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Node
ur: نوڈ
