Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Menus
vi: Trình đơn

en: About
vi: Giới thiệu
