Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode
