Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Node
be: Вузел

en: Menus
be: Меню

en: About
be: Аб
