Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
