Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: About
br: Diwar-benn
