Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Exclude
ca: Exclou

en: Menus
ca: Menús

en: About
ca: Detalls

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
