Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Node
eo: Nodo

en: Menus
eo: Menuoj
