Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Node
fa: محتوا

en: Exclude
fa: استثنا

en: Menus
fa: منوها

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: About
fa: درباره
