Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Node
gu: નોડ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: About
gu: વિશે
