Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Node
hi: नोड

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Menus
hi: मेनू

en: About
hi: के बारे में
