Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Exclude
hr: Isključi

en: Menus
hr: Izbornici

en: About
hr: Opis
