Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Node
it: Nodo

en: Exclude
it: Escludi

en: Menus
it: Menù

en: About
it: Informazioni
