Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Node
kk: Түйін

en: Menus
kk: Мәзірлер
