Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី
