Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Node
lv: Mezgls

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: About
lv: Par
