Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Node
mr: शाखा

en: Menus
mr: मेनूज
