Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: About
my: အကြောင်း
