Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
