Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Exclude
pt: Excluir

en: About
pt: Sobre
