Purest (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Node
uk: Матеріал

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Menus
uk: Меню

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: About
uk: Про модуль

en: Custom Path
uk: Користувацький шлях

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: Login URL
uk: URL входу

en: Entity Type
uk: Тип сутності
