Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Node
bg: Материал

en: Menus
bg: Менюта
