Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Subject
de: Betreff

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Node
de: Beitrag

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Menus
de: Menüs

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: About
de: Über

en: Custom Path
de: Benutzerdefinierter Pfad

en: Login URL
de: Anmelde-URL

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: API URL
de: API-URL
