Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Node
et: Postitus

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Menus
et: Menüüd

en: About
et: Programmist

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
