Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Node
eu: Nodoa

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Menus
eu: Menuak

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: About
eu: (r)i buruz
