Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Menus
fi: Valikot

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: About
fi: Tietoja
