Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Menus
fil: Mga menu
