Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Node
he: פריט תוכן

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Menus
he: תפריטים

en: About
he: אודות
