Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
