Purest (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Node
ml: നോഡ്
